Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

Český server

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by MikeHavliczek, Sep 22, 2014.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. MikeHavliczek Trainee Engineer

Zdravím, už dlouho si pohrávám s myšlenkou zařídit server pro svou smyšlenou frakci. Nicméně, náklady jsou relativně vysoké a tak mě napadlo, změnit to na nějaký český server, zaměřený hlavně na stavbu a možná na nějaké to lehčí PVP. Nicméně já osobně jsem spíš proti PVP a raději buduju svoji malou armádu, se kterou plánuju ovládnout svět :D

Takže, moje otázka zní: Byl by někdo ochotný do toho jít se mnou? Jde hlavně o to, podělit se o nějaké ty prvotní náklady, jako zřízení dedikovaného serveru a webu. Koukal jsem, že nějaký ten základní server pro dvacet hráčů včetně TeamSpeak nebo Mumble přijde na 6500 ročně, což mi nepřijde jako nějak převratná částka. Navíc by nebyl problém zřídit donation systém.

Nějaké návrhy či připomínky? A hlavně mi neříkejte, že český server už běží a já jdu zase pozdě (teď, teď tu byl :D)

2. Sleep3rCZ Trainee Engineer

Nevím, nějaké servery jsou, hlavně přes fakaheadu a pod. Jináč hratelnost nevím no...nám to jelo ve třech v poho, ale se značně omezenou funkcionalitou zatím. Pro PvE/non PvP server ale jsem určitě a až to bude multiplayerově nějak stabilnější, rád podpořím!

3. Reitak Trainee Engineer

su 2 ceske servre, nas CZ Mystiq.org a este CZ/SK Pvp

podla mna zbytocne zas zakladat novy server pre sk a cz komunitu, ked su 2, na ktorych hraju do 10 ludi

4. MikeHavliczek Trainee Engineer

Reitak: no právě tohle jsem potřeboval vědět, já se v MP ještě moc neorientuju, takže proto dotaz :D Já si vlastní server stejně založím, jen mě zajímalo, jestli mi bude stačit nějaký základní pětislotový, nebo by se hodil nějaký větší server který by zároveň sloužil české komunitě :)

5. blackhand Trainee Engineer

Tak tych serverov je o dost viac ..poznam ich min 5 ...ale vsetko skor len tak . A okrem tychto dvoch tak do 10 hracov....lebo hra viac hracov neda bez lagov..hlavne ked sa bojuje. Takze je fakt skoro nieco riesit. Naviac by to chcelo server s nejakymi pravidlami. Lebo blbci co zoberu respawn lod a naperu to vas je fakt hnus, aj ked to robia opakovane. Namiesto respawn lodi by som dal cisto len platformy alebo lode so solarnym panelom aby mali pomalu rychlost

6. Sleepy Trainee Engineer

Určitě bych se k non PVP serveru přidal. Je už nějaký založený, nebo se to teprve rozebírá a čeká se na větší počet lidí?

7. Reitak Trainee Engineer

na mystiqu hra uz asi 10 ludi

8. domdulka Trainee Engineer

Tak ideme na mystiq?

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.