Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

AI ve hře

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by Sektan, Dec 4, 2014.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. Sektan Apprentice Engineer

Měl bych pár nápadů ohledně AI ve hře, díval jsem se na tohle video

pokud se to dostane k někomu kdo to dělá:

co se týče editování tak nejvíc se mi líbílo AI v sérii Unreal.

Bylo by super kdyby tady šlo nastavit chování, jako třeba přítel/nepřítel, potom třeba pro survival/adventure mapy něco jako follow - se zbraní/bez zbraně. Stůj na místě/hlídej. Hlídkuj v určeném prostoru.

A hlavně aby šlo té postavě nastavit třeba že je obchodník a otevřelo se u něj obchodnické menu, něco jako jsem dělal ty ECOINy.

Klidně to budu testovat :) protože s tímhle už v tom vidím velkej potenciál když se to rozvine.

A možnost vytvářet rozhovory by byla super ale to už chci asi moc.

2. dicygo Developer KeenSWH

Sektan: AI je prozatím ve vývoji a uvidíme jak to půjde dál. Časem se možná budou přidávat další interakce.

3. Sektan Apprentice Engineer

Nemělo by se tohle téma přesunout někam na vedlejší kolej :) Bude to oživení hry.

4. dicygo Developer KeenSWH

Klidně to nech tady jelikož je to pouze začátek tak zatím nevíme jak to půjde dál ;)

5. Inlander1989 Trainee Engineer

Zdravíčko, taky se přikláním k žádosti o přidání AI do hry. Dost to oživí hru.

6. HejGy Trainee Engineer

Zdravím!

Jen bych chtěl podotknout, že bylo by super mít ve hře AI jako nepřátelé...myslím nějaké bytosti z jiné planety. Nevím jestli to už je ve hře, možná jsem nezaregistroval, nevím..., ale bylo by fajn, kdyby ty AI (nepřátelé) se chovaly ne jako lidé (astronauti), ale něco jako zvířata. Ale i vzhledově! :)

7. dicygo Developer KeenSWH

:cool: díky za nápad

8. Gideon A. N. Apprentice Engineer

HejGy máš moc dobrý nápad.
    Hned jsem si vzpomněl na film Pátý element, kdy před startem přepravní lodi dělají údržbáři čištění - deratizaci podvozku atd
    Třeba nějaké potvůrky - verbež co zaleze do ventilace a dělá problémy s kyslíkem, nebo narušuje dodávky energie.
    Nebo konzumovali - metabolizovali nějaký materiál, tudíž znehodnocovali zařízení lodi a stanice i zásob v kontejnerech. Viz. příklad Star Gate - replikanti, nebo biologické formy ve filmu Ztraceni ve vesmíru a určitě mnohé jiné.

Sektan dělá vetřelčí potvory, třeba by vám nějakou půjčil :)

• Like Like x 1
Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.