Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

Dotazy

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by HardBitch, Sep 23, 2014.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. macour99 Trainee Engineer

Zdárek všici. chtěl jsem se optat. :confused: hru mám pár týdnů a fakt se mi líbí. ale chtěl bych se zeptat na skybox na steamu. nejde mi to dát do hry. umít to stáhnout normálně ze stránek a zkopírovat. ale z toho steamu mi to nejde. může mi prosím někdo poradit? že tam nikde není instalace nebo stažení nebo tak něco. asi mam blbej dotaz ale byl bych rád když by mi někdo odpověděl. díky :(

2. dicygo Developer KeenSWH

Na steamu stačí dát subscribe a v nastavení hry v hlavním menu v mods si vybereš přímo skybox který chceš dát pro ten konkrétní svět :)

3. MrInfro Trainee Engineer

Je zde nějaká možnost kontaktovat přímo developery? Na forum evidentně moc nereagují a mají spoustu nespokojených lidí. dicygo, ty jsi přímo ve spojení s vývojáři?

4. dicygo Developer KeenSWH

Ano já jsem jeden z developerů :)

5. FouET Trainee Engineer

Je nějáká možnost (např. toolboxem) vymazat již objevené asteroidy, aby se vygenerovali znovu? Máme na serveru rozehraný svět a nechceme ho kvůli ledu měnit. Zatím se nám ale žádný nepovedlo najít. Nevím jak daleko musím letět, aby se generovali další.

6. Srandista Trainee Engineer

Zdravím, začínám si malinko hrát s ingame skriptama. Mám dotaz na písty, ve hře píst zobrazuje aktuální polohu vysunutí. Je možnost se na tuto proměnou dostat i ingame skriptem? Případně jak? Děkuji.

7. Srandista Trainee Engineer

fouET, nevím jestli to bude fungovat i u serverů. Ale v singlu by mělo stačit přehodit na kreative mód, ze všech výtvorů udělat blueprinty. Pak vytvořit nový svět, vložit všechny blueprinty a pak můžeš přehodit spátky na survival. Jediný o co tak to příjdeš jsou vydlabané asteroidy. Jedinej problém by byl, pokud máte základnu ve vydlabaném asteroidu, to si nejsem jistý, že by blueprint uměl zachytit.

8. voldo33 Trainee Engineer

Zdravím, už nejakú dobu chcem spraviť automatickú linku medzi dvomi bodmi v praxi by to vyzeralo tak že loď príde na jeden bod počká tu 10 minút a vráti sa na prvý bod aj tu počká 10 minút a takto by chodila automaticky ale neviem ako toho mám docieliť. Ak je to možné a niekto vie tak by som potreboval poradiť. Vďaka

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.