Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

[In-game coding] Otazka na interface IMyTextPanel

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by Dragoo, Mar 21, 2015.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. Dragoo Trainee Engineer

Zdravim, chcel by som sa spytat, hlavne developerov, preco interface IMyTextPanel neposkytuje metody na citanie a pisanie do privatneho textu panela? Je na to nejaky konkretny dovod? Ako samozrejme ma ako dovod napadlo, ze chcete aby aspon jedna textova informacia bola len pod kontrolov hraca, v tom pripade by ale bolo dobre, keby sa tento privatny text dal aspon citat.

Prikladom, preco by som bol velmi rad, keby tu tato moznost bola, je, ze mam skript, ktory sumarizuje na panel informacie o materialoch, rudach a inych predmetoch v inventari na obrazovke, kvoli konfiguracii pouzivam znacky v nazve ovrazovky a public title, bohuzial tieto texty su obmedzene a neprehladne. Keby sa dalo citat z private textu, dala by sa cela konfiguracia presunut tam a bola by prehladna.

Takze by som Vas za seba a hadam aj ostatnych autorov podobnych skriptov rad poziadal, aby ste do rozhrania IMyTextPanel pridali aspon metodu na citanie privatneho textu panela. Vdaka!

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.