Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

MOD radio

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by PlzenskejPrasak, Jan 25, 2015.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. PlzenskejPrasak Trainee Engineer

Cau

omlouvam se,ze to hazim sem, kdyz se jedná o mody, ale moje anglictina neni zrovna moc dobra:D

Shanim mod(pokud neexistuje tak to berte jako request:) kde by bylo mozne vycraftit si radio, ktere bych umistil do lode,stanice atd.Hudba co by hrala, by byla z mych mp3 z pevneho disku.
    Melo by to mit funkce zapnout,vypnout,preskocit track,vratit o jeden track.

Vim, ze muzu shodit engineery a pustit si youtube, ale ja tuhle hru hraju hodne jako RP a vecny skakani do winu plus to, ze ta hudba hraje i mimo kokpit mi nici atmosferu.

Takže bych se rad zeptat, neznate nekdo takovyhle mod?Pokud ne, nenajde se nejaky sikovny IT engineer co by ho vyrobil?Myslim si ze by to melo uspech.

Diky,caw

2. Sleep3rCZ Trainee Engineer

Nic takovyho sem enzahlídnul, ale moc jsem to nehledal, každopádně nápad zajímavej!

3. PlzenskejPrasak Trainee Engineer

Skoda, ale dekuji za odpoved:)

4. Sektan Apprentice Engineer

5. PlzenskejPrasak Trainee Engineer

Husty:D
    Mockrat dekuju za tu praci co jsi si s tim dal:)

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.