Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

Nápady na vylepšení hry

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by Sparkyash6, Jan 23, 2015.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. Sparkyash6 Trainee Engineer

1. Hyperprostor - Co takhle kdyby jste sem přidali hyperprostor (nemusí to být přímo tak, třeba nějaké trysky, které se dotknout rychlosti světla) no fungovalo by to tak, bude to souviset i s druhým nápadem. (napíšu to do druhého)

2. Sektory - Co kdyby jsme do hry přidali sektory, které by jsme mohli dobývat v multiplayeru s hráčema a v singleplayeru s AI (viz 3. nápad) no a stěma tryskama, představuju si to tak, že bychom mohli mezi sektorama lítat a mohlo by to zlepšit Framerate (nebylo by tolik asteroidů a různých věcí na jednom místě)

3. AI - No napadlo mě AI ve stylu toho, že by si je nějaká neznámá osoba narekrutovala a poté by sněma dělala co by chtěla například, vezmu si AIčko jménem Ted no a co bych sním udělal měl bych tam strom a tam by mohlo být - Crew member, Crew captain, Fleet Commander, Station Commander, Escadron Commander, Escadron Pilot no a já bych si třeba vybral Escadron Commandera, a pak by jsme měli další AI Jacka a naše AI Ted by vedl třeba zlatou squadronu no a Jacka byj sme tam přiřadili - Jack+Ted = dva členové zlaté Squadrony a mohli by jste si je umístit kam chcete, třeba na loď a poté je vyslat na nepřítele, sice věřím že by bylo náročné je vytvořit v naprogramování ale určitě by to šlo!

2. Sleep3rCZ Trainee Engineer

od těchto nápadů je tu topic http://forums.keenswh.com/post/n%C3-%A1pady-a-n%C3-%A1vrhy-na-zlep%C5-%A1en%C3%AD-7085699?&trail=15 Tak to písni tam, lecos už se tam i řešilo, tak to pročti...

3. TheRay85 Trainee Engineer

Zdravím, chcem sa opýtať nemohli by ste pridať viac násobné ovládanie pre lode, cez anténu? Myslím control blok ak je napríklad v dvoch malých lodiach, aby mohol jeden hráč tieto dve lode ovládať naráz, cez ovladací panel.

4. dicygo Developer KeenSWH

Bohužel by to nebylo jednoduché a ani možné z důvodu rozpoznávání hlavního ovládání lode :(

5. TheRay85 Trainee Engineer

Škoda ale dakujem za odpoved. Pekný deň.

6. dicygo Developer KeenSWH

Díky za nápad ;)

7. skyline250 Trainee Engineer

mne by sa pačili zase nejake oble časti pancieru

8. TheRay85 Trainee Engineer

Jedine skús nejaký MOD, tam som také bloky videl.

9. UraniumCorp Trainee Engineer

Energeticke štity ?

Dalo bi sa urobiť energeticke štity z ktore bi absorvovali napriklad meteority v armagedonu alebo bi poslužily ako obrana na PvP serveru

pokial bi sa tento napad schvalil tak buď formou aktualizacie alebo ako Mod.

neviem či sa to tu pridalo nezobrazuje sa mi to po pridani.

10. dicygo Developer KeenSWH

Tyto štíty jsou jako mod někdo z angl. fóra je udělal ;)

11. UraniumCorp Trainee Engineer

maš link na video alebo niaku ukažku ???

12. dicygo Developer KeenSWH

Tak to bohužel nemám někde jsem to viděl na workshopu

13. Gideon A. N. Apprentice Engineer

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.