Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

Obecná diskuze

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by dicygo, Sep 17, 2014.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. Gideon A. N. Apprentice Engineer

Lodě co tam jsou vygenerované se smažou také ? Nebo nejsou v kategorii poletujícího objektu ?

2. Rambo-CZ Trainee Engineer

dekuji za odpoved
    ne lode pod to nepatři letajici objekty jsou ty co ti ulitnou :) kameni bruska atd atd to co se potuluje vesmirem zatežuje to pak server a hodne :)

3. dicygo Developer KeenSWH

Re: Gideon A.N. - Lodě tam nepatří ale poletující floating objekty třeba i samostatné poškozené bloky
    Re: Rambo-CZ - přesně tak :)

4. Rambo-CZ Trainee Engineer

zdravim potřebuji radu zmenil jsem nastaveni a to takto
    <MaxFloatingObjects>5</MaxFloatingObjects
    <RemoveTrash>true</RemoveTrash>

pořad ale je ale na druhy den na servru 60 letajicich objektu svet je nastaven na nekonečny

diky za rady :)

5. dicygo Developer KeenSWH

Díky mrkneme se na to máš nějaké mody?

6. Gideon A. N. Apprentice Engineer

Tak jestli to dobře chápu hmotnost nákladu se projeví na pohybu lodi. To jste mi hoši pěkně zavařili, s tou novou aktualizací. :)
    Teď se s lodí nehnu z místa, těch 53 kilo tun hmotnosti, bez nákladu a přibližně dalších +35Kt v nákladu, původní trysky co jsem tam měl už nevezmou. Opět budu stavět pohonné gondoly jako ve Startreku :/ Ale jinak dobré to s tou hmotností.

Pro představu, bez nákladu a ještě není plně dovybavená.
    http://images.akamai.steamuserconte...502/8B093C08A1405BF39CC6269B037675E058E6665F/

Last edited: Jul 31, 2015
  7. Gideon A. N. Apprentice Engineer

Nevím jak ostatní hráči, ale od počítání hmotnosti a nemalé mé nešikovnosti u malých lodí ničím při napojování k stanici neskutečně často konektor a podvozek je na tom stejně. S plnou lodí se mi to nestane snad nikdy, ale jakmile je prázdná je moc silná - rychlá a šup konektor je v p***. Jak jsem psal v návrzích, chtělo by to možnost regulace výkonu trysek. alespoň modem prosím :/

Last edited: Aug 6, 2015
  8. Scya Apprentice Engineer

No, stává se mi to taky. Zatím to řeším vypínáním přídavných trysek a zadokováním pouze za pomoci minima manévrovacích. Funguje to dobře, ale je pravda, že možnost nastavit výkon trysek by se taky hodila.

9. Bradypus tridactylus Trainee Engineer

Návod jak pracovat v Programovatelným Bloku v češtině?
    Angličtina na každou na půl zodpovězenou otázku, vychrlí minimálně 30 dalších.
    A neuškodilo by, kdyby k tomu byli popsané příklady.

10. Rambo-CZ Trainee Engineer

lidi potreboval bych poradit v text souboru SpaceEngineers-Dedicated kde se nastavuje vše mozny od rychlosti svarečky po velokost světa nejde mi pres nej omezit svět a do nastaveni si bere jen nekery věci 90% věci musim nastavit pres save kerej si stahnu načtu a změnim nastaveni ale tam jsem hodne omezeny např ve velikosti světa
    předem diky za rady

11. dicygo Developer KeenSWH

V konzoli je přímo kolonka na omezeni světa při reloadu :)

12. Rambo-CZ Trainee Engineer

přes save to změnim jen na 100km 50km 20km 10km vice možnosti tu nemam idealne bych potreboval 1200km a a to same nastaveni inventře efektivita monteru raf rychlost rychlost svařečky a brusky mam tam jen 2 nebo 3 moznosti tydle veci mi pres text soubor nastavit vubec nejdou

13. UraniumCorp Trainee Engineer

nechapem jednu vec prečo nikto netoči videa s planetymi su iba v creative ja bi som chcel vidieť survival jak tažite suroviny na planete su niektore videa kde ľudia stavaju na asteroidoch tažobne plošiny ale ja bi som chcel vidieť lets playera ktori toči survival na planetach a vidieť jak niekto stava mobilne alebo permanetne plošiny s pistonmy alebo podzemne zakladne nemohol bi niekto z vas natočiť dam mu odper aj like popripade či bi nemohol oskušať dycigo

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.