1. This forum is obsolete and read-only. Feel free to contact us at support.keenswh.com

Otazka - nahodne lode vo vesmire

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by aern, Oct 30, 2015.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. aern

aern Trainee Engineer

Zdravim,
    rad by som sa spytal, ci este funguju nahodne (derelict ships) lode vo vesmire, ktore treba len najst a hrac si ich moze zobrat, alebo uz funguju len pirati (raiding station, etc) a teda vsetko je ozbrojene?
    Vdaka

2. mystiq

mystiq Apprentice Engineer

mam dojem ze tyhle veci jsou podrizene vyberem sveta... tedy pokud hrajes "infinite" at uz s planetama ci bez nich, mely by tam bejt nahodne porad... ale nejsem developer, je to domnenka a hlavne tu uz neexistuje zadny moderator/ developer cz/sk sekce, takze verohodnou 100% odpoved tady asi nenajdes

3. Gideon A. N.

Gideon A. N. Apprentice Engineer

Jsou tam stále v původních světech bez planet.
    Jestli jsou tam i ve světě s planetami? U měsíce s nekonečným vesmírem jsem asi 2700km od hranice gravitace měsíce, našel jednu opuštěnou loď, tak možná přeci jen tam jsou, ale asi hodně daleko v prostoru generovaného vesmíru... Našel jsem jí vážně jen náhodou a to jen díky modu radaru s max dosahem. (pokud použiješ mod radaru, nedoporučuji ho zapínat moc blízko u planet pokud nemáš nestavený filtr, sekne se ti to)

4. voldo33

voldo33 Trainee Engineer

Ako sa volá ten mód na ten radar s max. dosahom?

5. Gideon A. N.

6. Gideon A. N.

Zapoměl jsem připomenout ještě jednu věc.
    Nevím jak to přesně funguje, ale je nutné mít v základu nastavený větší dohled. (30km je asi ta správná hranice)
    Alespoň u mě pokud chci, aby to nacházelo lodě i stanice na max 50km vzdálenost, musím mít pro hru nastavený dohled 30km a více.

Mě to zvládá pracovat i při cestovní rychlosti 2600 m/s a 50km dohledu.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.