Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

Report bugů

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by dicygo, Sep 17, 2014.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. TeshacK Trainee Engineer

sběrač (collector) a bloky pod ním explodují pokud má loď plný inventář a sběrač se snaží nabrat další věci.
    podle pozorování se věci propadají pod sběrač když v inventáři lodi není místo a způsobují explozi

2. Inlander1989 Trainee Engineer

Zdravím po dlouhé době.
    Dneska jsem se už doopravdy naštval, když si na planetě sestavím malé vozidlo s vrtačkami a to při jízdě (do 50km/h) i s nízkým těžištěm se převrátí (kontejnery se rozmlátily a mezitím mi proběhl autosave).
    Dále pak hapruje působení gravitace planety na vozidlo, při vrtání se občas kousek zvedne a spadne.
    Kola se nechovají realisticky (spíše jako by byly ocelové) kloužou, nedrží stopu, odskakují od povrchu (tlumení atd. nemá vliv) přičemž jsem zkoušel různé nastavení a ani nejde vyjet na větší rozdíly terénu (což by vyjet mělo, když jsou poháněna všechna kola). Ani váha nemá vliv na chování.
    Jizda po blocích je hrozná a nedejbože když chci popojet jen kousek.
    Při vrtání se občas zasekne hra, je jedno jestli se zbíječkou v ruce nebo v autě s vrtáky, prostě se sekne a jediné řešení je ukončení procesu hry.
    Čistě náhodně se mi při chůzi bez helmy po planetě i po stanici (nedodělané, tudíž s kyslíkem na maximu) ubere zdraví. Dělá to i při svařování.
    Povrch planety pulzuje, nejdříve jsem si myslel, že mě šálí zrak. Působí to dost divně.

No jinak Space Engineers je vskutku fajn hra na odreagování, tak s tím něco prosím udělejte :)

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.