Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
 1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

Vhodná doba na založení serveru? Ano či ne?

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by Elisse, Jan 6, 2015.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
 1. Elisse Trainee Engineer

  Messages:
  3
  Zdravím,
  rád bych směroval otázku především na lidi s informacemi ohledně updatů. Rádi bychom si s přáteli založili dedicated server, ale velmi neradi bychom ho někdy rušili a zakládali nový. Proto by mě zajímalo jestli jsou updaty vždy kompatibilní s původními světy a nebo jestli bývají/budou někdy updaty, které se do starého světa nepromítnou. Ta stejná otázka směřovaná na bugy, jestli se fix bugu promítne vždy ve starém světě nebo je taky možnost, že je třeba založit nový svět kvůli tomu aby se projevil fix.

  Děkuji za jakékoliv reakce :)
   
 2. dicygo Developer KeenSWH

  Messages:
  577
  Vetšina updatů nevyžaduje založení nového světa ale v případě razantního zásahu do kódu by asi byl potřeba nový svět takový update je vždy hlášen a vše se dá uložit a znovu načíst v čerstvém světě (blueprinty, copy paste, ...). Každopádně klidně server může běžet a pouze ho aktualizovat a pokračovat v již rozehraném světě :) :thumb:
   
 3. mystiq Apprentice Engineer

  Messages:
  111
  s DS se stejne dostanes do faze kdy ti klesne simulation speed na takovou uroven ze ti nezbyde nez zalozit po dohode s hraci svet novy bez ohledu na to jake updaty vychazeji (DS stale nema podporu multicoru a pokud nemas server z NASA tak te to ceka). V nasem pripade jedeme uz 3 svet (aktualne s proceduralnimi roidy), po par dnech staveni uz zacinaji hraci zase odchazet a bud cekaji na novy svet kdy si zase zahraji par dnu s dobrym simulation speed a nebo se ceka na patch ktery to trochu optimalizuje.
   
 4. Elisse Trainee Engineer

  Messages:
  3
  Děkuji za reakce a pokud je na tom DS tak zle, že je třeba zakládat nové světy a překopírovávat, tak by možná stálo za hřích trošku vylepšit možnost překopírovávání ze savu do savu. Aneb třeba takovou brašničku kam si nakopírujete třeba 4 stanice a 5 lodí reloadnete save a můžete vše vložit do toho nového. Aneb prostě více instancí pro Ctrl-V/C :)
   
Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.